In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

joomla templates and joomla extensions by zootemplate.com Get Adobe Flash player

DaSoft - Vaša správna voľba

Naša firma od roku 2010, poskytuje služby zamerané predovšetkým na oblasť tvorby webových stránok, e-shopov a programovania na zákazku.

Portfólio našej činnosti doplňuje predaj a montáž PC zostáv a s tým spojená servisná činnosť. Za uvedené obdobie si naša firma vydobila stabilnú pozíciu na trhu, čo svedčí o kvalite našich služieb. Preto neváhajte využiť nami ponúkané služby, ktoré predstavujú výhodnú symbiózu kvality a ceny.

Napíšte nám ...

Kontaktný formulár
Objednávkový formulár
Tvorba webstránok

Web stránky

Zhotovíme Vam webstránku podľa Vašich predstav v krátkych termínoch za nízke ceny a na vysokej úrovni. Ak nemáte konkrétnu predstavu, vytvoríme Vám alternatívne návrhy, z ktorých si určite vyberiete.
Tvorba E-shopov

E-Shopy

Naša firma Vám ponúka tvorbu e-shopov na vysokej profesionálnej úrovni s využitím open – source produktov. Vytvoríme Vám e-shop spĺňajúci všetky kritéria pre moderný elektronický obchod.
Programovanie

Programovanie

V ponuke našej firmy máme aj zákazkovú tvorbu programových aplikácií podľa špecifikácií zadaných zákazníkom. Takéto aplikácie sú vyvíjané priamo pre špecifické potreby zákazníkov.
Vedenie jednoduchého účtovníctva

Účtovníctvo

Každý podnikateľ potrebuje viesť evidenciu o jeho podnikateľskej činnosti. Je dôležité aby vedenie účtovníctva bolo správne podľa všetkých platných zákonov. Naša firma Vám to zaručí.

Azet karta

Azet karta

Naša firma patrí medzi oficiálnych partnerov vernostného programu Azet karta. Ako oficiálny partner poskytujeme našim zákazníkom zľavu 5% z celkovej hodnoty objednaných služieb. Viac TU

 

Aktuálne akcie

15% zľava

V termínoch od 1.9.2017 do 31.12.2017 poskytujeme na všetky naše služby zľavu 15% z celkovej ceny objednaných služieb . Využite túto príležitosť a objednajte si naše služby za bezkonkurenčné ceny. Viac TU

 

Kontaktovať nás môžete:

Mobilný kontakt E-Mailový kontakt
Každý pracovný deň od 08:00 - 17:00 0914 126 657 info@dasoft.sk